UCZNIOWIE

W naszej szkole uczniowie wyróżniają się nie tylko w pracach na rzecz szkoły
 i środowiska lokalnego, ale również aktywnie działają w Samorządzie Szkolnym.   
Nasi uczniowie biorą udział, z dużym powodzeniem,
w gminnych konkursach przedmiotowych
oraz zawodach sportowych. 
Nasze reprezentacje w mini piłce siatkowej, koszykówce, piłce nożnej oraz tenisie stołowym zajmują czołowe miejsca w Gminie.





                                            

                                                                            ROK SZKOLNY 2018/2019

Z okazji Dnia Papieskiego 24 października 2018r.  odbył się w naszej szkole w klasach V-VIII TEST WIEDZY O JANIE PAWLE II.

Oto wyniki:    1 miejsce - Piotr Opała kl.V
                      2 miejsce - Wiktoria Dołżańska kl.VIII
                      3 miejsce - Julia Bednarska kl.VIII
  

25 października rozsztrzygnięto konkurs plastyczny o Janie Pawle II w klasach I-IV

Oto wyniki:    1 miejsce - Roksana Bąk kl.I i Alan Janecki kl.II
                      2 miejsce -  Denis Woźnica kl.II
                      3 miejsce - Michał Nowicki kl. II  i Maja Pejta kl.I

                                                                             
W ramach  Dnia Promocji 
Zdrowia zorganizowany został konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną 
"Jak nie marnowac żywności". Wyniki konkursu:

Klasy I-III     
1 miejsce  -    Mikołaj Gola kl.I
                       2 miejsce  -    Adam Opała  kl.III
                       wyróżnienie - Denis Woźnica kl.II

Klasy IV-VIII  
1 miejsce -  Szymon Krasnowski kl.IV
                         2 miejsce -  Agata Woźnica  kl.VII
                       wyróżnienie - Wiktoria Dołżańska kl.VIII

                      
                                                                     

                                                                                   NAJLEPSI UCZNIOWIE - I SEMESTR 2018/2019

KLASA I - Mikołaj Gola,
Julia Kierat, Zuzanna Kozioł, Piotr Krasnowski, Adam Kumorek,
             Martyna
Michalik,Nicola Nierobisz, Maja Pejta, Lidia Robok, Adam Soćko, 
             Rafał Taźbierski, Wiktoria Warzecha 
KLASA II  -
Alan Janecki, Michał Nowicki, Malwina Wyżgoł
KLASA III - Adam Opała, Szymon Tańcuła, Agnieszka Świętek, Krzysztof Progsza, 
KLASA IV  -
Magdalena Aleksy, Filip Martis, Szymon Kolasiński, Zofia Kociuba, Szymon Krasnowski,
                Małgorzata Soika,
Natalia Staciwa,               
KLASA V   - 
Julia Bacia, Piotr Opała, Szymon Pejta, Paweł Pietraszek
KLASA VI  - Paulina Michalik
KLASA VII - Agata Woźnica
KLASA VIII - Szymon Jałowiecki, Hanna Bogacka



UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI POCHWAŁĘ DYREKTORA  SZKOŁY




Wyniki zbiórki makulatury

   Klasy I-IV                                                           Klasy V-VIII                                                       

     1. Bartek Prus -251 kg                           1. Szymon Pejta  - 207kg
    2. Opała Piotr – 131kg
                          2. Szymon Gorgoń- 174kg
    3. Adam Dołżański – 102 kg 
                 
3. Kinga Gerlich -121 kg

 Łącznie zebrano – 2770 kg 

Wyniki zbiórki nakrętek  - najwięcej  klasa III -27kg   i  V -13kg.                                     
Łącznie zebrano -    101kg                                 


Duży sukces odnieśli nasi uczniowie w tegorocznym konkursie "Kangur Matematyczny".
Adam Opała (kl.III) uzyskał wynik bardzo dobry i 2 miejsce w powiecie.
Piotr Opała (kl.V) otrzymał wyróżnienie  i zdobył 1 miejsce w powiecie.
GRATULACJE!!!

   W ramach akcji charytatywnej "Jałmużna wielkopostna - Dar juniora dla seniora"
       w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zebrali 307,03zł

                   

                                            

                          NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
  
KLASA I - Mikołaj Gola, Julia Kierat, Zuzanna Kozioł, Piotr Krasnowski, Adam Kumorek,
             Martyna
Michalik, Nicola Nierobisz, Maja Pejta, Lidia Robok, Adam Soćko, 
             Rafał Taźbierski, Wiktoria Warzecha 
KLASA II -Alan Janecki, Michał Nowicki, Malwina Wyżgoł
KLASA III - Adam Opała, Szymon Tańcuła, Bartosz Korczak, Agnieszka Świętek, Krzysztof Progsza, 
KLASA IV- Magdalena Aleksy, Filip Martis, Szymon Kolasiński, Zofia Kociuba, Szymon Krasnowski,
              Małgorzata Soika,   
              
               
KLASA V  -  Julia Bacia, Piotr Opała, Szymon Pejta, Paweł Pietraszek,Jakub Progsza, Dorota Sinek
KLASA VI  -    Paulina Michalik, Kinga Gerlich
KLASA VII - ......................
KLASA VIII - Szymon Jałowiecki, Hanna Bogacka,Wiktoria Dołżańska, Karolina Kusz, Ludwik Zając


 

Najlepsi czytelnicy: Martyna Michalik kl.I  i Kacper Bury kl.V


Wyniki zbiórki makulatury  II semestr

      Klasy I-IV                                            Klasy IV-VII                                                      

     1.Szymon Gorgoń - 306kg                          1. Szymon Pejta - 331kg.                                                                         
    2. Bartek Prus - 251kg                                2. Kinga Gerlich – 262kg
    3. Adam Dołżański -190kg                          3. Opała Piotr -260kg


Łącznie w całym roku szkolnym zebrano:  makulatury - 3846kg , nakrętek – 173 kg 
Wyniki zbiórki nakrętek  - najwięcej  klasa III -76 kg i V -50kg.